Zabieg zmniejszenia piersi w klinice chirurgii plastycznej w Warszawie – Klinika Promedion

31

mar

Zabieg zmniejszenia piersi w klinice chirurgii plastycznej w Warszawie – Klinika Promedion

korekta biustu warszawa

Wiele kobiet marzy o operacji polegającej na zwiększenie biustu, jednak są również takie dla których zbyt duży biust jest ogromnym problemem i obciążeniem i marzą o jego zmniejszeniu. Zbyt duże piersi są w wielu przypadkach ogromnym problemem sprawiają kłopot i ogromne utrudnienie w codziennym funkcjonowaniu. W tym wypadku jedynym rozwiązaniem może być klinika chirurgii plastycznej, Warszawa jest miastem w którym bez problemu znajdziemy wiele takich miejsc w których będziemy mogli oddać się w ręce najlepszych specjalistów. W wielu przypadkach zmniejszenie biustu zapewni kobiecie ulgę komfort i ułatwi jej codzienne funkcjonowanie.

Na czym polega zabieg zmniejszania piersi

Na zabieg zmniejszania piersi najczęściej decydują się kobiety posiadające naprawdę duży biust który utrudnia im codzienne funkcjonowanie, a często nawet powoduje ogromne obciążenie oraz ból kręgosłupa. Operacja zmniejszenie biustu to operacja która polega na zmniejszeniu nadmiaru gruczołu, a także skóry i tkanki tłuszczowej. Wiele kobiet boryka się także z asymetrycznym rozmiarem piersi wówczas jedynym rozwiązaniem jest także zabieg zmniejszenia piersi. Chirurgia plastyczna, która oferuje nam wiele zabiegów w tym również operację zmniejszenie biustu poza redukcją gruczołu oraz tkanki tłuszczowej obejmuje także podniesienie oraz poprawienie kształtu piersi. A zatem poza tym że będzie ona ogromnym plusem dla zdrowia naszego kręgosłupa zapewni nam także poprawę w wyglądzie piersi. Piersi będą podniesione, ukształtowane, jędrne i pełne. Taki efekt będzie bardzo ważny dla każdej kobiety.

Operacja zmniejszenia biustu wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa około 3 godzin, poprzedzona jest wcześniejszym wywiadem oraz wykonaniem szeregu różnych badań. Po takiej operacji blizna zazwyczaj umiejscowiona jest wokół brodawki i biegnie w dół piersi, przyjmując kształt odwróconej litery T.

1 Comment

  • Pingback: Zabieg zmniejszania biustu - imagica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *